Meble ogrodowe

Całoroczne meble do ogrodu i na taras Primavera Furniture - piękne, komfortowe, przyozdobią luksusową rezydencje oraz elegancki dom, właściciele małych tarasów również znajda coś dla siebie! Oprócz walorów estetycznych meble ogrodowe Primavera Furniture zyskały uznanie wśród polskich klientów przede wszystkim dlatego, iż są odporne na wilgoć oraz niskie temperatury do -23°C.  Nie trzeba więc chować ich w sezonie jesienno-zimowym, wystarczy zastosować pokrowce.

Meble dzięki zastosowanym materiałom posiadają wysoką odporność na trudne warunki atmosferyczne, co oznacza że nie trzeba chować ich na zimę. Najwyższej jakości tkaniny (stosowane również do tapicerki w luksusowych jachtach) gwarantują łatwość użytkowania.

Konstrukcja mebli  jest przemyślana tak, aby woda z łatwością spływała przez specjalne szczeliny. W przypadku deszczu, oblewania mebli lub mycia- woda nie zalega w szczelinach, a sama tkanina dzięki swojej strukturze wysycha w kilka minut.

Meble ogrodowe

Do modelu dołączone są darmowe pokrowce ochronne wykonane z odpornej na mróz tkaniny parasolowej.

W jaki sposób utrzymać meble w czystości? Gdy meble nie są użytkowane powinny być zastosowane pokrowce, należy stosować je codziennie, niezależnie od pory dnia. W sezonie meble narażone są na wszelkiego rodzaju silne zabrudzenia. Stosowanie pokrowców sprawi, iż w sezonie użytkowania nie będziecie tracić czasu na czyszczenie mebli, wycieranie kurzu, a sama tkanina dzięki temu zachowa dobry wygląd przez wiele lat. Jeśli chodzi o okres jesienno-zimowy nie musicie chować ich do wnętrza, wystarczy założyć pokrowce!

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-34 z 34 pozycji

Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Czy posiadasz już konto?
Zaloguj się albo Zresetuj hasło