Fotele ze zdejmowanym pokrowcem

Fotele ze zdejmowanym obiciem to świetne rozwiązanie, szczególnie do domu, w którym mieszkają dzieci lub zwierzęta, choć nie tylko. Zdejmowany pokrowiec uchroni Twój ulubiony fotel przed nieodwracalną plamą po czerwonym winie czy kawie. Materiał wierzchni mebla można zdjąć w dowolnym momencie i wyprać w pralce, co ułatwia utrzymanie obicie fotela z pokrowcem w idealnym stanie. Podobnie jak przy projektowaniu sofy ze zdejmowanym pokrowcem, podczas komponowania siedzisk stosujemy najwyższej jakości tkaniny, które zapewniają długotrwałe użycie foteli z luźnym pokrowcem oraz dostarczają niepowtarzalnych wrażeń estetycznych domownikom i gościom.

Fotele ze ściąganym obiciem - korzyść, którą docenisz

Oczywiście głównym atutem tego typu mebla jest komfort pielęgnacji - są to fotele łatwe w czyszczeniu oraz zapewniające spokój podczas spotkań rodzinnych lub ze znajomymi, po których mogą pozostać nie tylko wspomnienia, lecz także ewentualne zabrudzenia. Co więcej, jeśli znudzi Ci się dotychczasowy kolor czy wzór mebli wypoczynkowych, wystarczy wymienić pokrowiec na inny, zamiast kupować nowy mebel. Decydując się na fotel z Primavera Furniture, możesz również samodzielnie zadecydować o kolorystyce i hafcie materiału, mając gwarancję, że stworzymy wzór wedle Twojego życzenia. Autorski napis lub wzór na obiciu pufy czy fotela to oryginalne rozwiązanie dekoracyjne i wspaniała pamiątka dla całej rodziny.


Wygodnie, praktycznie, luksusowo

W naszych meblach zachowujemy równowagę pomiędzy oferowanym komfortem, jak i walorami dekoracyjnymi produktów. Proponujemy fotele i sofy z pokrowcem, które przyniosą Ci upragniony relaks oraz ubarwią aranżację pomieszczenia. Dzięki szerokiemu wyborowi oraz znajomości najnowszych trendów, znajdziesz meble w stylu zarówno klasycznym, jak i industrialnym. Funkcjonalne fotele nowoczesne do salonu, jadalni czy biura od Primavera Furniture to długie lata satysfakcji z prestiżowego zakupu. Nasze meble wypoczynkowe wyposażamy w przyjemne w dotyku i niezwykle wygodne siedziska w których zatopisz się w salonie na długie godziny relaksu. Do tego dbamy o komfortowe oparcia, stylowe podłokietniki i subtelne lamówki w kolorach do wyboru. Szykownie i z charakterem, który podkreśli Twoją indywidualność!

Aktywne filtry