Ceny, płatności i zadatek

 1. Ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje o Produktach podane na stronach internetowych Sklepu Internetowego, w szczególności ich opisy, parametry techniczne i użytkowe oraz ceny, stanowią zaproszenie do zawarcia umowy, w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.
 2. Zawartość Sklepu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 kodeksu cywilnego.
 3. Ceny towarów znajdujących się w ofercie Sklepu wyrażone są w złotych polskich zawierają podatek VAT i są cenami brutto.
 4. Ceny nie obejmują kosztów przesyłki.
 5. Wszystkie zamówienia mebli realizowane są na indywidualne zamówienie Klienta.
  • Wszystkie zamówienia realizowane są po wpłynięciu zadatku na konto Sklepu – 50% całej należności. Dopłata pozostałej kwoty na konto Sklepu następuje przed wysyłką towaru do Klienta – dotyczy Klienta nie będącego jednocześnie Konsumentem.
 6. Klient dokonuje płatności bezpośrednim przelewem bankowym na konto firmy w BOŚ Bank
  89 1540 1072 2107 0003 3982 0001

  Tytuł przelewu zadatku : Zadatek nr zamówienia Tytuł przelewu dopłaty: nr zamówienia
 7. W przypadku nie wpłacenia przez Klienta pozostałej kwoty na konto Sklepu po zakończeniu realizacji zamówienia wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. Sklep jest zobowiązany skontaktować się z klientem droga mailową lub telefoniczną. Po indywidualnych ustaleniach z Klientem, Sklep podejmuje decyzje o przechowaniu zrealizowanego zamówienia lub po upływie 3 miesięcy od daty końca realizacji zamówienia umowa sprzedaży pomiędzy Klientem a Sklepem zostaje unieważniona.
  Po zerwaniu umowy sprzedaży zadatek w wysokości 50% wartości zamówienia nie podlega zwrotowi – dotyczy Klienta nie będącego jednocześnie Konsumentem.

  W przypadku, gdy zadatek zostanie wpłacony w kwocie wyższej niż 50% ceny produktu, to różnica zostanie zwrócona Klientowi w terminie 14 dni od daty niepodjęcia przez Klienta przesyłki.
 8. Do każdej wpłaty na rachunek bankowy w walucie innej niż PLN (Polski złoty), doliczona zostanie opłata w wysokości 36,60PLN brutto wynikająca z kosztów przewalutowania.
 9. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen, wprowadzania i usuwania produktów, przeprowadzania oraz do odwoływania akcji promocyjnych na łamach strony.
 10. Zmiany, o których mowa w pkt. 9 nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji.
 11. Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia, z zastrzeżeniem wynegocjowanej ceny.
 12. Oferta cenowa produktów dotyczy tylko Klientów sklepu internetowego www.primaverafurniture.pl
 13. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon.