Ceny, płatności i zadatek

 1. Ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje o Produktach podane na stronach internetowych Sklepu Internetowego, w szczególności ich opisy, parametry techniczne i użytkowe oraz ceny, stanowią zaproszenie do zawarcia umowy, w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.
 2. Zawartość Sklepu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 kodeksu cywilnego.
 3. Ceny towarów znajdujących się w ofercie Sklepu wyrażone są w złotych polskich zawierają podatek VAT i są cenami brutto.
 4. Ceny nie obejmują kosztów przesyłki.
 5. Wszystkie zamówienia mebli realizowane są na indywidualne zamówienie Klienta.
  • Wszystkie zamówienia realizowane są po wpłynięciu zadatku na konto Sklepu – 50% całej należności. Dopłata pozostałej kwoty na konto Sklepu następuje przed wysyłką towaru do Klienta – dotyczy Klienta nie będącego jednocześnie Konsumentem.
 6. Klient dokonuje płatności bezpośrednim przelewem bankowym na konto firmy w BOŚ Bank
  89 1540 1072 2107 0003 3982 0001

  Tytuł przelewu zadatku : Zadatek nr zamówienia Tytuł przelewu dopłaty: nr zamówienia
 7. W przypadku nie wpłacenia przez Klienta pozostałej kwoty na konto Sklepu po zakończeniu realizacji zamówienia wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. Sklep jest zobowiązany skontaktować się z klientem droga mailową lub telefoniczną. Po indywidualnych ustaleniach z Klientem, Sklep podejmuje decyzje o przechowaniu zrealizowanego zamówienia lub po upływie 3 miesięcy od daty końca realizacji zamówienia umowa sprzedaży pomiędzy Klientem a Sklepem zostaje unieważniona.
  Po zerwaniu umowy sprzedaży zadatek w wysokości 50% wartości zamówienia nie podlega zwrotowi – dotyczy Klienta nie będącego jednocześnie Konsumentem.

  W przypadku, gdy zadatek zostanie wpłacony w kwocie wyższej niż 50% ceny produktu, to różnica zostanie zwrócona Klientowi w terminie 14 dni od daty niepodjęcia przez Klienta przesyłki.
 8. Do każdej wpłaty na rachunek bankowy w walucie innej niż PLN (Polski złoty), doliczona zostanie opłata w wysokości 36,60PLN brutto wynikająca z kosztów przewalutowania.
 9. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen, wprowadzania i usuwania produktów, przeprowadzania oraz do odwoływania akcji promocyjnych na łamach strony.
 10. Zmiany, o których mowa w pkt. 9 nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji.
 11. Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia, z zastrzeżeniem wynegocjowanej ceny.
 12. Oferta cenowa produktów dotyczy tylko Klientów sklepu internetowego www.primaverafurniture.pl
 13. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon.

Rejestracja nowego konta

Czy posiadasz już konto?
Zaloguj się albo Zresetuj hasło