Nowoczesna sofa Lido z otomaną 313x162cm
Nowoczesna sofa Lido z otomaną 313x162cm

Nowoczesna sofa Lido z otomaną 313x162cm

9 340,00 zł
Brutto
Wybrane atrybuty

Wymiary: 313 cm x 162 cm  (dostępne są inne rozmiary)

Tkanina: wybierz w konfiguratorze produktu   Zamów próbki tkanin

Cena: konfigurator przeliczy cenę w zależności od wybranej tkaniny i dodatków

Termin realizacji zamówienia od 28 do 56 dni roboczych. 

Tkaniny

Ten stylowy zestaw zachwyca solidnością i jakością wykończenia. Elegancka sofa Lido spodoba się zwłaszcza klientom poszukującym subtelnych i klasycznych rozwiązań. Jest to mebel cechujący się dość prostą konstrukcją i formą. Pozbawiony został zbędnych dodatków, a cały jej urok polega na bardzo gustownej stylistyce.

Korpus modelu jest tapicerowany na stałe. Siedziska zostały wykonane z trwałej, elastycznej i odpornej na odkształcenia pianki. Jaśki wypełnione są włóknem poliestrowym. Całość unosi się na metalowych, czarnych nogach.  
Dzięki poduszkom możesz stworzyć swój wymarzony, niepowtarzalny mebel. Dobierz różną kolorystykę poduszek, zaproponuj hafty a my wykonamy mebel specjalnie dla Ciebie.

Rzut sofy ze zdjęcia:


Napisz do nas i poproś o darmowe próbki tkanin. Przygotujemy zestaw próbek w wybranych kolorach specjalnie dla Ciebie. Możesz złożyć swoją idealną sofę, tak by jak najbardziej odpowiadała Twoim indywidualnym potrzebom. Model dostępny jest również w innych rozmiarach. Możesz zamówić zarówno sofę dwu, trzy- osobową, narożnik lub fotel.

Skontaktuj się z nami aby otrzymać kartę produktu całej kolekcji.

Cena modelu zależna od kategorii tkaniny.


Model dostępny w IV kategoriach cenowych: 


I – 9 340 zł
II – 9 650 zł
III – 10 100 zł

Tkanina ze zdjęcia Atlanta 04 (III kat).

Cena modelu ze zdjęcia 10 100 zł 

* Cena 9 340 zł, to cena modelu w pierwszej kategorii cenowej tkaniny. Cena modelu ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: kolor lamówki, nogi, zamówienie haftu i pozostałych dodatków.

Produkt w związku z szeroką możliwością konfiguracji wykonany jest na specjalne zamówienie (art.38 pkt.3 Ustawy o prawach konsumenta), nie podlega zwrotowi ani wymianie.

Opis

Całkowita szerokość
313
Całkowita głębokość
88
Szerokość podłokietnika
25

Zobacz także