Chicago 112 cm tapicerowany fotel w angielskim stylu

2 290,00 zł
Nowy

Chicago to bardzo komfortowy fotel. Jego unikatowy design i prosta forma wzbogacą każde pomieszczenie w którym się znajdzie.

Więcej szczegółów

Array ( [1] => Array ( [0] => meble tapicerowane [1] => fotel tapicerowany [2] => stylowe meble tapicerowane [3] => fotel angielski [4] => fotel tapicerwany [5] => fotel do salonu [6] => fotel [7] => piękny fotel [8] => komfortowy fotel [9] => elegancki fotel [10] => fotel w angielskim stylu [11] => primavera [12] => primaverahome [13] => primaverafurniture [14] => bezpłatne próbki )) 1

Kolekcja Chicago będzie znakomitym rozwiązaniem zarówno do wnętrz klasycznych, którym na pewno doda wiele stylu, jak i tych nowocześnie urządzonych, z którymi także się skomponuje. Fotel świetnie sprawdzi się w każdym salonie, ale także w gabinecie czy biurze.

Fotel Chicago jest bardzo wygodnym meblem, siedzisko zostało wykonane z trwałej, elastycznej i odpornej na odkształcenia pianki z warstwą miękkiej kołderki, do wyboru również wypełnienie z samej pianki, poduszka oparciowa i jasiek są wypełnione miękkim włóknem.

Do fotela dołączony jest jeden jasiek 45x45cm. Możliwość zamówienia jaśka w dowolnej tkaninie – koszt 50zł/szt.

Fotel dostępny z nogą bukową w 7 wybarwieniach.

Model dostępny jest również w innych rozmiarach. Możesz zamówić zarówno sofę dwu- trzy- osobową, sofę narożną lub fotel. Skontaktuj się z nami aby otrzymać kartę produktu całej kolekcji.

Cena modelu zależna od kategorii tkaniny.
Model dostępny w trzech kategoriach cenowych:
I – 2 290 zł
II – 2 530 zł
III – 2 610 zł

Napisz do nas, podaj adres i poproś o darmowe próbki tkanin. Przygotujemy zestaw próbek w wybranych kolorach.

* Cena 2 290 zł, to cena modelu w pierwszej kategorii cenowej tkaniny. Wszystkie ceny są widoczne na stronie. System sklepu on-line automatycznie przelicza cenę podstawową produktu. Cena modelu ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: kolor lamówki, nogi, zamówienie haftu i pozostałych dodatków. Termin realizacji od 4 do 6 tygodni.

Całkowita szerokość112cm
Całkowita głębokość103cm
Całkowita wysokość89cm
Szerokość podłokietnika16cm

*Tolerancja wymiarów wynosi +/- 3cm

Napisz opinię

Chicago 112 cm tapicerowany fotel w angielskim stylu

Chicago 112 cm tapicerowany fotel w angielskim stylu

Chicago to bardzo komfortowy fotel. Jego unikatowy design i prosta forma wzbogacą każde pomieszczenie w którym się znajdzie.

Napisz opinię

Powiązane produkty

back to top