Narożnik Gand 291x291cm ze zdejmowanym obiciem

9 690,00 zł
Używany

Kolekcja Gand dostępna jest w różnych wymiarach i w dowolnych tkaninach oraz kolorystyce. Zapoznaj się z wymiarami i skontaktuj się z nami w celu zamówienia bezpłatnych próbek tkanin sklep@primaverafurniture.pl

Więcej szczegółów

Array ( [1] => Array ( [0] => sofy stylowe [1] => meble tapicerowane [2] => stylowe meble [3] => stylowa sofa [4] => klasyczna sofa [5] => sofa z luźnym pokrowcem [6] => sofa [7] => sofa z luźnymi poduszkami [8] => komfortowa sofa [9] => piękna sofa [10] => elegancka sofa [11] => wyprzedaż [12] => sofa z wyprzedaży [13] => narożnik z wyprzedaży [14] => okazja [15] => zdejmowane obicie [16] => zdejmowany pokrowiec [17] => bezpłatne próbki )) 1

Sofa Gand nie tylko wygląda królewsko, ale też gwarantuje królewski wypoczynek. Sprężyste poduszki siedziskowe i miękkie oparcia oraz szerokie podłokietniki zapewniają komfort najwyższej klasy. Wystarczy jeden taki mebel w pomieszczeniu, by cała aranżacja zyskała na wytworności.

Model prezentuje się wspaniale zarówno z przodu jak i z tyłu. Pokrowce w modelu są luźne, co oznacza, że można je całkowicie zdjąć i z łatwością wyczyścić. Możesz bardzo łatwo zmienić wygląd swojego modelu zamawiając dodatkowy pokrowiec w innym kolorze.

Jeśli chcesz aby Twój model był niepowtarzalny, dobierz różną kolorystykę poduszek, zaproponuj hafty, a my wykonamy mebel specjanie dla Ciebie.

W modelu:
-pięć siedzisk
-dwie poduszki oparciowe 90x60cm
-osiem poduszek oparciowych 60x60cm
-dziewięć poduszek oparciowych 55x55cm
-trzy jaśki 40x40cm

Zobacz model na spacerze wirtualnym w Salonie w Warszawie>> 

Stosujemy tkaniny od najlepszych dostawców na świecie. Stosowane tkaniny: len, bawełna, bawełna z lnem, bawełna z dodatkiem syntetyku. Możliwość zamówienia bezpłatych próbek tkanin. Prosimy o podanie kolorów tkanin oraz adresu do wysyłki.

Sofa w najmodniejszych kolorach, połączenie szarości z delikatnym, wrzosowym różem.
Shadow 65 - szara gładka, skład tkaniny: 63% bawełna, 37% len
Leganes 06 - szara z tłoczonym wzorem, skład tkaniny: 80% bawełna, 20% poliester
Leganes 04 - różowa z tłoczonym wzorem.

Model składa się z:
-elementu 2PL - 175 cm
-narożnika 118x118 cm
-elementu 2PR - 175 cm

Sofa jest dostępna również w innych rozmiarach. Możesz zamówić zarówno sofę dwu- trzy- osobową, sofę narożną, fotel oraz pufę. Pozostałe elementy dostępne w kolekcji Gand:

Wymiary Gand Primavera Furniture

Cena modelu zależna od kategorii tkaniny.
Model dostępny w trzech lategoriach cenowych:
I - 9 690zł
II - 10 610zł
III - 11 840zł

* Cena 9 690zł, to cena modelu w pierwszej kategorii cenowej tkaniny. Wszystkie ceny są widoczne na stronie. System sklepu on-line automatycznie przelicza cenę podstawową produktu. Cena modelu ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: kolor lamówki, nogi, zamówienie haftu i pozostałych dodatków. Termin realizacji od 4 do 6 tygodni.

Całkowita szerokość291x291cm
Całkowita głębokość120cm
Głębokość siedziska do oparcia70cm
Głębokość siedziska bez oparć95cm
Całkowita wysokość80cm
Wysokość od podłogi do siedziska42cm
Głębokość siedziska85cm
Szerokość podłokietnika27cm

*Tolerancja wymiarów wynosi +/- 3cm

Napisz opinię

Narożnik Gand 291x291cm ze zdejmowanym obiciem

Narożnik Gand 291x291cm ze zdejmowanym obiciem

Kolekcja Gand dostępna jest w różnych wymiarach i w dowolnych tkaninach oraz kolorystyce. Zapoznaj się z wymiarami i skontaktuj się z nami w celu zamówienia bezpłatnych próbek tkanin sklep@primaverafurniture.pl

Napisz opinię

Powiązane produkty

back to top