Chicago klasyczna wygodna sofa rozkładana 188cm

5 200,00 zł
Nowy

Chicago to bardzo komfortowa rozkładana sofa. Jej unikatowy design i prosta forma wzbogacą każde pomieszczenie w którym się znajdzie.

Więcej szczegółów

Array ( [1] => Array ( [0] => sofy tapicerowane [1] => meble tapicerowane [2] => stylowe meble [3] => stylowa sofa [4] => sofa tapicerowana [5] => klasyczna sofa [6] => sofa z funkcją spania [7] => meble klasyczne [8] => angielska sofa [9] => sofa [10] => primavera furniture [11] => primavera [12] => primavera home [13] => bezpłatne próbki )) 1

Kolekcja Chicago będzie znakomitym rozwiązaniem zarówno do wnętrz klasycznych, którym na pewno doda wiele stylu, jak i tych nowocześnie urządzonych, z którymi także się skomponuje. Sofa ta świetnie sprawdzi się w każdym salonie.

Sofa z funkcją spania jest meblem bardzo wygodnym, siedziska zostały wykonane z trwałej, elastycznej i odpornej na odkształcenia pianki z warstwą miękkiej kołderki, do wyboru również wypełnienie z samej pianki, poduszki oparciowe są wypełnione miękkim włóknem.
Do sofy dołączone są dwa jaśki 45x45cm. Możliwość zamówienia jaśków w dowolnej tkaninie.

Powierzchnia spania to 133 x 184 cm.
Głębokość sofy po rozłożeniu 233 cm.

Sofa dostępna z nogą bukową w 7 wybarwieniach.

Model dostępny jest również w innych rozmiarach. Możesz zamówić zarówno sofę dwu- trzy- osobową, sofę narożną lub fotel. Skontaktuj się z nami aby otrzymać kartę produktu całej kolekcji.

Cena modelu zależna od kategorii tkaniny.
Model dostępny w trzech kategoriach cenowych:
I – 5 200 zł
II – 5 600 zł
III – 5 730 zł

Napisz do nas, podaj adres i poproś o darmowe próbki tkanin. Przygotujemy zestaw próbek w wybranych kolorach.

* Cena 5 200 zł, to cena modelu w pierwszej kategorii cenowej tkaniny. Wszystkie ceny są widoczne na stronie. System sklepu on-line automatycznie przelicza cenę podstawową produktu. Cena modelu ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: kolor lamówki, nogi, zamówienie haftu i pozostałych dodatków. Termin realizacji od 4 do 6 tygodni.

Całkowita szerokość188cm
Całkowita głębokość103cm
Całkowita wysokość89cm
Powierzchnia spania133cm x 184cm
Szerokość podłokietnika16cm

*Tolerancja wymiarów wynosi +/- 3cm

Napisz opinię

Chicago klasyczna wygodna sofa rozkładana 188cm

Chicago klasyczna wygodna sofa rozkładana 188cm

Chicago to bardzo komfortowa rozkładana sofa. Jej unikatowy design i prosta forma wzbogacą każde pomieszczenie w którym się znajdzie.

Napisz opinię

Powiązane produkty

back to top